Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Klimat - Bielsko-Biała

Ocena: 5/5

Informacje o klubie

NazwaKlimat
Adresul. Mostowa 5
Godziny otwarcia10:30 - 24:00 10:30 - 05:00
MuzykaTop Hits, Dance, House, Electro, R&B, Lata 80' 90'
SelekcjaWstęp od 18 - roku Życia
RezydenciDJ. GOULIANO - DJ. AHMED - DJ. OLIVER - DJ KRISS WORS - DJ. SONY SKYEZ
Kontakt tel.033 822 54 53
Strona wwwwww.klubklimat.pl
E-mailinfo@klubklimat.pl
GastronomiaSnack Bar
Cena piwa5zł
Cena drinka10zł


DYSKOTEKA
Wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Imprezy taneczne, które odbywają się trzy dni w tygodniu. Podzielone są tematycznie i w każdy wieczór proponujemy inny rodzaj muzyki.
Czwartek - "Mega Biba" wieczór studencki. Najlepsza Impreza na Śląsku. Gra DJ Dino i DJ Gouliano. Wstęp od 18 lat - studenci 5 zł, pozostali 10 zł
Piątek - Pierwszy piątek miesiąca - BLACK FRIDAY (impreza z przewagą czarnej muzyki), pozostałe piątki - DANCE FRIDAY (proponujemy muzykę lekką, łatwą i przyjemną) Tancerki na barze....., Super Promocje!!!!! Gra dj Ahmed
Wstęp od 18 lat, cena biletu -5zł
Sobota - Imprezy tematyczne. Najlepsze hity muzyczne z różnych stron świata. Grają nasi rezydenci oraz zaproszeni DJ-e
W soboty organizujemy również wybory najpiękniejszych, pokazy mody, promocje, konkursy, itp.
Wstęp od 18 lat, cena biletu -10zł
BO LICZY SIĘ DOBRA ZABAWA I KLIMAT !!!!!!!!

BOWLING - Sala z 8 torami do gry w bowling w pełni wyposażona, z recepcją i dodatkowymi barowymi miejscami do siedzenia. Organizacja imprez sportowo - rekreacyjnych (turnieje, liga, konkursy, spotkania biznesowe)

SALA BILARDOWA - na antresoli, wyposażona w 8 stołów WIK Olipmic oraz dodatkowo 2 stoły w sali TV Sport (z lepszym suknem), które niejednokrotnie służyły jako arena zmagań najlepszych bilardzistów.

SALA SNOOKEROWA - wyposażona w dwa profesjonalne stoły ze steelblockiem oraz we wszystkie przyrządy snookerowe. Zasłynęła w całej Polsce z organizacji najlepiej płatnego turnieju snookerowego KLIMAT CUP. Uczestnikami tego turnieju była cała czołówka polskich snookerzystów z Rafałem Jewtuchem na czele. Wiecej na wikipedia.pl oraz artykuł Klimat Cup - Prawdziwy pokaz organizacji i zaangażowania!

Pub Klubu Klimat znajduje się przy Dolnym Barze, w którym jest olbrzymia oferta wszelkich napojów. Bar czynny codziennie od godz. 10:30 do późnych godzin nocnych. Jest to również miejsce, gdzie można obejrzeć ciekawe wydarzenie sportowe, spotkać się z zaproszonymi przez Klub Gośćmi Specjalnymi. Miedzy innymi gośćmi naszymi byli: Piotr Szwedes, Piotr Galiński, Piotr Gąsowski, Michał Milowicz, Doda, Radosław Majadan, Kuba Błaszczykowski...
TUTAJ też jest salon z automatami do gier o niskiej wygranej. Mamy trzy Hot Spoty. Poza tym są gry zręcznościowe i darty.
Retro Pub - połączony z salą snookerową. Bar w sali retro jest zaopatrzony w trunki, których nie znajdziecie w całym Bielsku..

Sala TV Sport - specjalna sala w naszym Klubie z odpowiednim wystrojem do oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na Świecie.
W poszczególne dni tygodnia oglądamy:
we wtorek i środę - Piłkarska Liga Mistrzów
w czwartek - piłkarskie mecze Pucharu UEFA
w piątek - piłkarskie mecze Ligi Polskiej
w sobotę - piłka nożna - liga polska, angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska (jaki mecz oglądamy decyduje publiczność)
niedziela - piłka nożna - liga polska, angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska (jaki mecz oglądamy decyduje publiczność).
Poza tym nie zabraknie: wyścigów Formuły 1, skoków narciarskich z udziałem Adama Małysza, meczów eliminacji mistrzostw świata w piłce nożnej, koszykówki (NBA, Puchar Europy), siatkówki (szczególnie meczów BKS Stal Bielsko-Biała), Gal Boksu Zawodowego i innych ciekawych wydarzeń sportowych.
Na najciekawsze wydarzenia sportowe Klub Klimat zaprasza znanych ludzi sportu, estrady i życia publicznego, aby razem z innymi kibicowali oraz w przerwach dzieli się swoimi uwagami. Naszymi ekspertami sportowymi byli już: Kuba Błaszczykowski, Radosław Majdan, Maciek Stolarczyk, Adam Nawałka, Darek Kołodziej, Łukasz Merda, trener Podbeskidzia - Marcin Brosz, Paweł Sobczak, Konrad Gołoś, Zdzisław Kapka, Marek Kusto, trener Lech Szymonowicz
Ponadto Sala TV Sport przeznaczona jest do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji prasowych oraz szkoleń. Wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych.

SCENA KONCERTOWA - miejsce występów gwiazd muzyki, zespołów, kabaretów, przeglądów oraz wszelkich pokazów i wielu innych atrakcji.
Klub Klimat jest jednym z niewielu miejsc w naszym regionie, w którym regularnie odbywają się koncerty i występy gwiazd muzyki. Co miesiąc staramy się zapraszać do nas gwiazdy muzyki oraz kabaretu. Na naszej scenie wystąpili już min. KAYAH, LADY PANK, KOMBI, DŻEM, STACHURSKY, TSA, KASIA KOWALSKA, RAZ DWA TRZY, PAWEŁ KUKIZ I PIERSI, PERFECT, RELAX oraz MAANAM. Za naszą konsoletą grali również znani artyści muzyki klubowej: DJ BARTHEZZ, DJ NOVUS, RELOOP, PAKITO, WESTBAM, SHAUN BAKER, UNITING NATIONS, MATT JAMISON i liczni znani polscy dj-e: ANGELO MIKE, MARIKA, DIANA DE ROUZE, POZIOM X…itd. Gościliśmy także w naszym klubie program VIVA CLUB ROTATION, a częstym gościem naszego klubu jest Bogdan Fabiański(polskie radio) wraz z ekipą programu DJ PARTY emitowanego na kanale Polsat 2. W biegłym roku rozpoczęliśmy również nowy cykl imprez w naszym klubie - występy kabaretów. Gościliśmy już min. GRZEGORZA HALAMĘ, CYRK MONTY PYTHONA oraz CEZAREGO PAZURĘ I MICHAŁA MILOWCZA, PIOTRA BAŁTROCZYKA, MARCINA DAŃCA, ANI MRU MRU, NEONÓWKA, PARANIENORMALNI....
Włączyliśmy się w organizację IV Starobielskich Spotkań Kabaretowych - FERMENTY.
W roku 2008 w naszym Klubie odbył sie jeden z największych festiwali jazzowych w Polsce: Lotos Jazz Festiwal - Bielska Zadymka Jazzowa, na którym wystąpiły największe gwiazdy jazzu: WAYNE SHORTER, CHRIS PORTER, OMAR SOSA, SFJAZZ COLLECTIVE, YOUNGBLOOD BRASS BAND, LABORATORIUM, MILOOPA...

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję